Op 21 september bij van der Valk een brunch gereserveerd en tegelijker tijd had ik voor de kerst een reservering staan op 25 december via mijn account geboekt . Ik heb op 21 september omdat ik toch was deze contant afgerekend . Duurde lang voordat de medewerker dit voor elkaar had. Echter op 2 oktober wordt ik gebeld door de receptie en vertelde mij dat de boeking er 2 x instond heb e.e.a uitgelegd dat dit niet klopt en de medewerker waar ik mijn betaling mee heb gedaan heeft dat kennelijk niet goed ingevuld . Zij zouden dat aanpassen. Dezelfe avond kijk ik in mijn account en staat de boeking erin maar dat ik nog niet betaald had. Dat terwijl betalingsbewijs voor mijn neus lag. Weer gebeld zeker een kwartier moten wachten dat je iemand aan de lijn had. Maar die kon de boeking niet vinden op mijn naam en op erf nummer kon niet met hun systeem met de vraag of ik kopie van betaling via de mail wilde sturen. Bij de receptie balie constateer je on professioneel geklungel . Zij kunnen niet met systemen overweg en ik constateer incompetentie . Ik lees dat ook terug in andere reviews bij van der Valk Schiedam . Als je dus voordoet als een 4 sterren Hotel zorg er dan voor dat de kwaliteit er ook is aan je balie . Want hier heb ik geen hoge pet van en dat is niet de eerste keer dat ik dat mee maak. Van der VaLK DE BEZEM ER DOOR HEEN . Score 1
3 nachten verbleven bij van der valk Schiedam: in hun luxe kamer met ruim balkon, kingsize bed op de 11e verdieping.
Heb als solo reiziger veel hotels bezocht, maar dit was een pareltje: zeer ruime (luxe en moderne) kamer met véél comfort. Heerlijk en zeer uitgebreid (!) ontbijtbuffet, vriendelijk personeel bij ontbijt en front desk
Met de 4 dagen seizoen deal incl. ontbijt voor 419,00 een mooie prijs en veel goedkoper, als je boekt bij van der Valk zelf.
Duur voor een heel eenvoudige prak.
Let op je moet je parkeerkaartje binnen scannen anders betaal je ook nog eens 7.50 per uur ..
Al met al geen aanrader.
We hebben genoten van ons verblijf in van der valk Schiedam. Zeer vriendelijke medewerkers en ontbijt was heerlijk.
Fijne fietstochten kunnen maken in de regio en een goede afsluitbare fietsenstalling aanwezig. Helaas hebben we niet kunnen genieten van de wellness en zwembad deze was namelijk constant bezet door jongens van een sportteam. We hebben meerdere tijdstippen geprobeerd maar was constant vol. Er waren meerdere sportteams aanwezig de gehele week. Jammer! Ook werd er geen oplossing geboden.
Slechte ervaring in het restaurant in Schiedam . De bediening konden we nog om lachen. Na het voorgerecht kwam de jongeman weer met de kaart terwijl de borden nog op tafel stonden met de vraag wat we wilden bestellen. Hoofdgerecht doorgekookte gamba's een stuk drillerig buikspek. De beloofde asperges bij een ander gerecht waren er wel geteld 2 en zo dun dat je ze amper zag. Verder werd er bij geserveerd 2 schaaltjes (mini bakjes) met franse frietjes uit de diepvries afkomstig. En 2 van die zelfde schaaltjes met door gekookte boontjes ( denk uit blik)
En dat alles voor 6 personen is best karig.
Kortom ze voldoen daar zeker niet aan wat we gewend zijn van een restaurant van der Valk
De bediening is niet fris ( onder de dieren haren) en letten totaal niet op. Zo krijg je je lunch zonder bestek en als je een soep besteld van €10 krijg je een bodempje zonder ook maar een stukje brood ernaast. Salade vol te harde stukjes die niet in de salade horen. Kortom het was eens maar nooit meer. Zonde voor dit prachtige hotel.
Ik kijk nu al uit naar het nieuwe Van der Valk in Schiedam. Wij wonen zelf in Schiedam niet ver van het hotel en ik kan jullie vertellen dat het een plaatje gaat worden. Mijn vriend werkt bij het bouwbedrijf die het hotel momenteel aan het bouwen is. Er komen 184 hotelkamers in, 13 zalen, een restaurant, barista bar en op de 16e etage komt een fitness en wellness centrum inclusief zwembad met een geweldig uitzicht. Mijn man blijft er maar over door praten dus dacht ik meld het ook even hier zodat jullie wat inzage hebben in wat er hier in het mooie Schiedam gebouwd wordt!
Een dagje naar Diergaarde Blijdorp, attractiepark Rotterdam of een dagje naar de kuip met daarbij een overnachting bij Van der Valk Schiedam, very good!
Dit zijn de beste hotels van oktober 2025 in de omgeving van Schiedam.
Er zijn 7 reviews geschreven over Van der Valk Hotel Schiedam op Reviews.nl. Met een 3.1 reviewscore, wordt dit bedrijf beoordeeld als Goed.