In tegenstelling tot wat anderen zeggen zijn wij UITERST POSITIEF over waterpark de bloemert bij midlaren. Op 15 minuten rijden van Groningen maar nog belangrijker: geweldige huisjes op het park aan het water gelegen. Er is daarnaast een leuke speeltuin en tennisbaan aanwezig, jachthaven waar bootjes op en af varen. We hadden geluk met het weer maar dit is zo'n groot park waar je zoveel kan doen dat ik niet kan begrijpen dat iemand hier negatief over is. Eten in het restaurant (op het park) was ook heerlijk.
Zeer teleurstellende vakantie-ervaring met 2 weken in de Bloemert. Een slecht schoongemaakt huis - echt een dikke laag stof. Bijna alle apparaten en sanitaor mankeerde wat aan. Alle gordijnen en muren onder de insecten(bloed) vlekken. Totale disbalans tussen prijs en kwaliteit. Ja er is wel wat gedaan met onze meldingen, maar we houden toch het gevoel over dat we belazerd zijn door Summio. En als compensatie krijgen we 10% terug op een volgende vakantie... alsof...
Eigenaar van Paviljoen de Bloemert is Andries B. Deze man heeft me misbruikt toen ik nog minderjarig was. Wees alsjeblieft gewaarschuwd, hij speelt het slim waardoor ouders het vaak helemaal niet door hebben.
Ik heb er zelf jaren over gedaan om hiervoor uit te komen. Hij heeft me misbruikt, betast tot wel 15 keer. Meerdere keren bij Paviljoen De Rietzoom aan het Zuidlaardermeer en ik zag dus dat hij nu ook eigenaar is van Paviljoen De Bloemert.
Stuur je mensen hier niet heen is mijn advies! Het heeft me zoveel psychische pijn, leed en verdriet aangedaan. Dit wens ik niemand anders toe!
Er zijn tal van aangiftes gedaan tegen deze kindermisbruiker. Politie kan de zaken niet koppelen omdat er geen DNA meer aanwezig was, tja. Dan maar via deze weg, hopelijk kan ik hiermee anderen behoeden voor wat mij is overkomen.
Ps. hij heeft toegegeven dat hij het heeft gedaan. Heb het opgenomen. Het is geen heksenjacht naar de eigenaar van dit park. Het gaat mij er puur om dat dit NOOIT weer gebeurd.
Een kindermisbruiker bij een vakantiepark lijkt me geen handige combinatie. Heb het gedeeld op Facebook. Knap dat jullie anderen willen behoeden door je eigen pijnlijke verhaal te delen. Sterkte beiden!
Jeetje hier ook al? Las het in Google. Bij de Rietzoom ook al, daar kwam ik wel eens aangezien we in Hoogezand wonen. Ik heb het gedeeld op Facebook en hoop dat het nooit weer gebeurd.
Kus Lisanne Voortsema
verbaasd me niets. gebeuren al jaren gekke dingen daaro bij de rietzoom
Heel mooi en gezellig waterpark aan het Zuidlaardermeer! Op een mooie zomerse dag kan je zo een dagje vertoeven op het water. Aan de overkant zit een mooi strand. Je hebt nog enkele paviljoens aan het water, een palingverkoopbedrijf. Hele mooie omgeving! Het vakantiepark zelf heeft ook een binnen en buiten zwembad dus genoeg vertier. Wij gaan er in de zomer van 2025 weer heen!
Dit zijn de beste vakantieparken van juni 2025 in de omgeving van Midlaren.
Er zijn 4 reviews geschreven over Summio Waterpark De Bloemert op Reviews.nl. Met een 3.3 reviewscore, wordt dit bedrijf beoordeeld als Goed.