We verbleven met de familie een midweek bij Villaparc Schoonhovenseland. We komen uit de buurt dus we wisten wel een beetje wat we konden verwachten. Het vakantiepark ligt mooi aan een bos en er is ook een mooie zwemplas in de buurt. Helaas is het rond deze tijd van het jaar een beetje te koud om te zwemmen.. Wel hebben we mooi kunnen wandelen.
Het vakantiepark ziet er netjes uit en het zijn eigenlijk allemaal dezelfde vakantieverblijven. Beetje variatie was wel leuk geweest en de huizen zien er standaard uit. Wel zag het er keurig uit van binnen. Wij hebben ons wel vermaakt.
Het villaparc is een beetje kaal met wat ouderwetse huizen, maar het ligt wel in een mooie omgeving. Het vakantiepark en de omgeving is een groot contrast. Mooi bos in de buurt. Ook een leuke zwemplas, waar je lekker op het terras kan zitten bij het paviljoen. Hoogeveen ligt in de buurt, maar dat vonden we niet heel denderend. De villa zelf was helemaal in orde. Niks op aan te merken. Ook fijn dat er een terrasje bij zat. Helemaal met de warme dagen.
Dit zijn de beste vakantieparken van juli 2025 in de omgeving van Hollandscheveld.
Er zijn 2 reviews geschreven over Summio Villaparc Schoonhovenseland op Reviews.nl. Met een 4.0 reviewscore, wordt dit bedrijf beoordeeld als Goed.