
De opgeknapte bungalow voor twee personen waar we in zaten was opzich prima. Alles was wel aanwezig maar je hoeft ook zeker niet heel veel luxe te verwachten. Helemaal niet als je ziet hoe het eruit ziet. Maar we mogen niet klagen, het was in principe niet duur en het is wel echt een heel mooi vakantiepark. Er is zoveel te doen en dat maakt het heel leuk. Het ligt ook op een fijne locatie, dus helemaal goed.
Ik zal maar met het negatieve beginnen. Het huisje waarin we verbleven was wat gedateerd. Er waren ook een paar dingen niet naar wens, maar die werden snel opgelost naar de receptie. Het huisje was een beetje moeilijk warm te houden..
Dan het postieve. Voor kinderen zijn er leuke activiteiten te doen op het park. De plaza is erg leuk. Eten en drinken was ook erg lekker. Het subtropisch zwembad was erg fijn vertoeven tijdens de koude dagen.
Wij hebben een leuk weekend gehad bij Landal de Lommerbergen. Het enige minpunt wat we zijn tegengekomen is dat het huisje wel wat gedateerd was. Dat is op zich niet heel erg.. Het was alleen vervelend dat we het binnen moeilijk warm kregen. Zwembad was leuk, verder ook leuke dingen te doen op het park. Eten was ook goed en we werden snel bediend. Daarom geef ik Landal de Lommerbergen 4 sterren.
Al met al een zeer goede ervaring bij Landal de Lommerbergen. We werden zeer keurig ontvangen. Het huisje was schoon, het bed lag heerlijk en alles was aanwezig. Er is erg veel te doen op het park. Zwemmen bij het subtropisch zwemparadijs was erg leuk en we hebben heerlijk gegeten.
Erg leuk vakantiepark voor de kids. Heel mooi subtropisch zwemparadijs zoals ze het zelf noemen. Er is echt van alles te doen. Wij en de kids hebben ons zeer goed vermaakt. De bungalow voldeed. Eigen keuken, goede bedden en een schone badkamer. Er mag alleen nog wel wat gedaan worden aan de buitenkant van de bungalows. Dat zag er niet uit als ik eerlijk moet zijn.
Ze hebben wel echt hun best gedaan want dit is nu de 2e keer dat we hier zijn geweest en de eerste keer was al top maar nu waren de huisjes ook nog eens opgeknapt en het zwembad had nieuwe glijbanen dus kan niet beter eigenlijk. Hebben ook nog even meegedaan aan de bingo en een prijs gewonnen dus ja ik moet wel een goede review score geven nu natuurlijk haha. We hebben een zeer geslaagd weekend gehad bij De Lommerbergen!!
We waren in januari (buiten de reguliere vakanties) bij de Lommerbergen. Ondanks dat ik enkele reviews las over nalatigheid in de schoonmaak en dergelijke, hebben wij hier niets van vernomen. Sterker nog, wij vinden dit Landal park beter dan menig Center Parcs vakantiepark dus dat zegt wel genoeg. En nog een stuk goedkoper ook met een super mooi zwemparadijs en kinderboerderij. Wat wil een mens nog meer?
Dit zijn de beste vakantieparken van februari 2026 in de omgeving van Reuver.
Er zijn 7 reviews geschreven over Landal De Lommerbergen op Reviews.nl. Met een 4.3 reviewscore, wordt dit bedrijf beoordeeld als Geweldig.